بهترین مارک لنت ترمز

بهترین برند لنت ترمز در بازار ایران

بهترین مارک لنت ترمز چیست ؟ این سوالی است که بسیار از مشتریان لنت ترمز دارند. واقعا به شما حق می دهیم که در میان برندهای متنوعی که در بازار وجود دارد گیج شده و برای انتخاب برند مناسب دچار سردرگمی شوید. با ما همراه باشید به شما قول میدهیم اطلاعات درست و صادقانه ای را در این زمینه در اختیارتان قرار دهیم.

برخی باور اشتباه در خصوص لنت ترمز وجود دارد که می تواند موجب انتخاب نادرست مارک مناسب لنت ترمز شود نظیر اینکه بهترین لنت ترمز مارکی است که دیرتر تمام شود و این اشتباه ترین باوری است که در خصوص لنت ترمز وجود دارد. لنت ترمزی که طی مدت طولانی تمام شود حتما به دیسک چرخ آسیب می رساند. به دنبال برندهایی باشید که نه خیلی زود و نه خیلی دیر تمام می شوند. باور اشتباه دومی که بسیاری هنگام خرید لنت ترمز آن را ملاک کیفیت لنت قرار می دهند این است که لنتی که در هنگام سایش دو لنت به یکدیگر بوی ماهی بدهد لنت ترمز خوبی بوده و این بهترین برند لنت ترمز است در صورتی که این بوی ماهی در اثر فرایند تولید و مواد و رزین عالی ارگانیک ایجاد می شود که در بسیاری موارد لنت هایی که بوی ماهی میدهند لزوما لنت ترمز خوبی نیستند.

تفاوت لنت ترمز جنیون پارت و افترمارکت

لنت ترمز جنیون پارت در واقع لنت هایی هستند که در خودروهای صفر کیلومتر نصب شده اند و با نام لنت ترمز شرکتی نیز شناخته شده اند. این لنت ها توسط شرکت خودروسازی سفارش داده می شوند و کیفیت آن نیز به درخواست شرکت است. این لنت ترمز به عنوان لنت اصلی و با نام شرکت خودروسازی بسته بندی می شوند.

لنت ترمز افترمارکت برای هر خودرو برندهای مختلفی دارد که در ادامه معرفی می شود. این لنت ترمزها با نام شرکت تولید کننده لنت ترمز به بازار عرضه می شوند. لنت ترمز جنیون پارت در مقایسه با لنت افترمارکت قیمت بسیار بالایی دارند. در ویدیو چند برند معتبر از لنت ترمزهای افترمارکت معرفی شده است.

برندهای معروف لنت ترمز

در ادامه برندهای مختلف موجود در بازار معرفی می گردند اما به این نکته توجه کنید که برندهایی را خریداری کنید که از طرف فروشنده تضمین شود.

از جمله برندهای مختلف لنت ترمز می توان به لنت پارس، الیگ، بوش، والئو، چری، کویین، های کیو، هیوندای جنیون پارت، بورگ جرمنی، لیفان، انزو، سکو، سیتروین، سی تی آر، بی ام دبلیو، بندیکس، یوشیتا، تی وی اس، مرسا لنت، سانتکس، جک  موتورز، شیمانو، سرمنتکس، باجاج، تویوتا جنیون، برلیانس، پارتس، رایکام، گتسان، بنلی، هایما، ای ام سی، نیسان، وورث، اس اف آر، راپیدو، پلاستکس، کیا، آیسر، سوزوکی، ولوو، مکث، سگال، ایران خودرو، جاینت، گانک، ام جی ای، تکستار، لیا لنت، پالید پارت، امکو، شبستری، تویولوکس، تیگران، بس کیو، رنو، جهان لنت کاشان، عظام، ایساکو، آسیا لنت، آی ال سی، وایت لیون، فرانکو، ساتریک، ماندو، کیا جنیون، الاید نیپون، کنتلار، روئین لنت، کویر، هاک بریک، پاسیکو، هاردکس، فرودو، توسن، فارو گروپ، کادیا، جهان پارت آریا، پومکس، الکسیر و … اشاره کرد.

از جمله بهترین برندهای لنت ترمز موجود در بازار فعلی کشور، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

برند الیگ

همانطور که می دانید لنت ترمز الیگ بهترین مارک لنت ترمز سرامیکی همراه با عملکرد عالی و تولید شده از متریال فوق حرفه ای می باشد. این برند در فروشگاه لنت لاین موجود است و کیفیت آن از طرف ما صد در صد تضمین می شود. الیگ یک برند آمریکایی و ژاپنی است که متخصصان کاربلد این برند با به کارگیری استانداردهای جهانی به همراه طراحی های حرفه ای متناسب با تمام خودروها توانسته اند در رتبه یک تولیدکنندگان لنت ترمز قرار بگیرند ؛ همچنین اولویت تولید در این برند توجه به محیط زیست می باشد. برند الیگ تولیدکننده انواع لنت ترمزهای دیسکی ، کاسه ای و… است.

بهترین مارک لنت ترمز
بهترین ، معروف ترین و مناسب ترین برند لنت ترمز

برند لنت ترمز های کیو Hi-Q

یکی دیگر برندهای موجود در لنت لاین های کیو است. این لنت ترمز با فرمولاسیون ارتقا یافته ساخته می شود و از ترکیبات آهنی در آن بسیار کم استفاده شده تا آسیب های ناشی از تماس مواد آهنی با دیسک ترمز به حداقل رسیده و طول عمر لنت ترمز به این شکل بالاتر رود. همین طور در برند های کیو از ترکیبات آزبست استفاده نشده و از این جهت می توان آن را در زمره لنت ترمزهای باکیفیت قرار داد که مواد مضر نداشته و کاملا سازگار با محیط زیست هستند.

برای خرید لنت ترمز های کیو، توصیه می کنیم که حتما به فروشنده های معتبر مراجعه کنید تا از خرید محصول اصلی و دارای کیفیت اطمینان خاطر داشته باشید.

لنت ترمز ام اچ کو از بهترین مارک لنت ترمز

برند چینی ام اچ کو برای چندین سال توانسته به عنوان بهترین مارک لنت ترمز خارجی در حوزه تولید لنت ترمز انواع خودروهای مختلف در سطح جهانی فعالیت داشته و در ایران نیز لنت ترمزهای این برند، بسیار پرطرفدار هستند. این برند سال هاست که توسط فروشگاه ما به فروش می رسد و رضایت مشتریان ما را به همراه داشته است. اگر از تعمیرکاران خودرو بپرسید، لنت ترمزهای برند MHCO را به شما توصیه کرده و این برند را با داشتن مشخصات عالی و طول عمر قابل توجه از بهترین برندهای موجود در بازار می دانند.

لنت ترمزهای برند ام اچ کو نیز فاقد ترکیبات مضر و آزبست بوده و کاملا با محیط زیست سازگار هستند.

معرفی 8 برند برتر برای خرید لنت ترمز ماشین

لنت ترمز تکستار؛ بهترین مارک لنت ترمز

لنت ترمز تکستار به عنوان یکی از بهترین برند لنت ترمز ایرانی شناخته شده و همیشه محصولات این برند مورد توجه و رضایت مشتریان قرار داشته است. به طور مثال برای خرید لنت ترمز تیبا صندوق دار و هاچ بک، می توانید با اطمینان خاطر نسبت به خرید لنت ترمز تکستار، اقدام کنید.

لنت ترمز های برند تکستار، دارای عملکرد قوی و ترمزگیری بدون اختلال بوده و در شرایط جغرافیایی و آب و هوایی متغیر نیز کاملا کارایی دارند. همین طور این گروه لنت ترمز، برای خودروهای پژو نیز مورد استفاده بوده و عملکرد قابل قبول و ممتازی از خود نشان داده است.

راهنمای خرید لنت ترمز خودروهای ایرانی (بهترین مارک)
قیمت و خرید ۳۰ مدل بهترین لنت ترمز ( جلو و عقب ) برای انواع خودرو

لنت ترمز برند پارس

لنت ترمزهای پارس هم در داخل کشور و هم در سطح خاورمیانه دارای بازار خوب و گسترده ای بوده و به عنوان بهترین لنت ایرانی شناخته شده است. از این لنت های ترمز برای خودروهای سواری و همین طور خودروهای سنگین چون ماشین های تخصصی کشاورزی استفاده می شود. به این شکل می توان پیش بینی کرد که لنت ترمز های برند پارس، کاملا قوی و حرفه ای بوده و می توان با اطمینان خاطر از آن ها استفاده کرد.

راهنمای خرید بهترین لنت های بازار خودروهای ایرانی و خارجی

لنت ترمز دنا

بهترین لنت ترمز دنا از نوع لنت ترمز جلو دیسکی بوده و بهتر است که دارای صفحات ضد صدا (شیم) یا پوشش صد صدا باشد. به طور کلی لنت ترمز دنا با لنت ترمز سمند سورن و کیا سراتو می تواند مشترک باشد.

لنت ترمز رانا

برای خرید لنت ترمز رانا باید به دنبال نسلی از لنت های ترمز باشید که کاملا استانداردهای روز را داشته و اطمینان از عملکرد بالای و ایمنی مطلوب و عمر طولانی آن ها وجود داشته باشد.

لنت ترمز تیبا

به طور معمول لنت ترمز تیبا را از جنس فلزی انتخاب می کنند و طبق چیزی که سازنده در دفترچه راهنمای این خودرو آورده است، لنت ترمز جنس فلزی برای تیبا دارای عملکرد بهتری خواهد بود.

لنت ترمز جک j5

در صورتی که برای خرید لنت ترمز جک j5 دقت کافی نداشته باشید، حین ترمز گرفتن صدای سوت از سمت چرخ ها شنیده شده و این برای شما آزاردهنده خواهد بود.

خرید و قیمت بهترین لنت ترمز مناسب انواع خودروها

لنت ترمز جک s5

برای خرید لنت ترمز جک اس 5 به دنبال محصولات و برندهایی بروید که به صورت اختصاصی برای این مدل خودرو تولید لنت ترمز داشته باشند. همین طور شما می توانید به دفترچه راهنمای خودرو مراجعه کرده و بهترین نوع لنت ترمز مطابق با ساختار مد نظر سازنده را از آن استخراج کنید.

لنت ترمز ام وی ام X22

لنت ترمزهای نیمه متالیک برای خودروی ام وی ام ایکس 22، فوق العاده عمل می کنند. اگر چه احتمالا باید تا حدودی قیمت بیشتری برای خرید این لنت ترمز ها بپردازید، اما با این همه با توجه به طول عمر بالا و عملکرد قوی، توصیه می شوند.

لنت ترمز ام وی ام 315

خرید لنت ترمز برای خودروهای ام وی ام X33 , ام وی ام 315 , ام وی ام 315S , ام وی ام 530 , ام وی ام 550 مشترک است و بسیاری از محصولات عرضه شده به عنوان لنت ترمز برای یکی از این خودروها، برای موارد دیگر مشابه نیز کارایی دارند.

لنت ترمز آریزو 5

لنت ترمز آریزو 5 را به طور معمول از جنس سرامیکی انتخاب می کنند که سازگاری مناسبی با عملکرد سیستم ترمز این خودرو دارد. با این همه توصیه می کنیم که به جز جنس سرامیکی، حتما برای خرید لنت ترمز مناسب آریزو 5، به دنبال بهترین برند موجود در بازار بروید.

برندهای معروف لنت ترمز را بشناسیم

لنت ترمز 206

خودروی 206 در تیپ های مختلف، دارای شتاب بیشتری نسبت به خودروهای مشابه بوده و از این روی عملکرد لنت ترمز و به طور کلی سیستم ترمزگیری در این مدل خودرو، فوق العاده حائز اهمیت است. اگر می خواهید ترمزگیری حین رانندگی با انواع تیپ های 206 بدون مشکل پیش برود، لازم است که حتما برای خرید لنت ترمز 206، به دنبال بهترین برندهای موجود در بازار که دارای سازگاری و تطابق کامل با 206 باشند، بروید.

لنت ترمز ماکسیما

لنت ترمز نیسان ماکسیما و نیسنان تینا با یکدیگر مشابه بوده و به طور معمول از لنت ترمز های نیمه متالیک برای این خودروها استفاده می شود. همین طور دقت داشته باشید که لنت ترمز انتخابی شما برای خودروی ماکسیما، دارای استانداردهای ایزو 9001 و ایزو 116949 و همین طور تائیدیه IQNET باشد.

لنت ترمز سوناتا

برای خرید لنت ترمز سوناتا، محصولاتی را دنبال کنید که ضمن داشتن عملکرد قوی و سازگاری با این خودرو، به استانداردهای جهانی تولید لنت ترمز نیز مجهز باشند. به این ترتیب می توانید از عملکرد بی نقص سیستم ترمز خودرو در مسیرهای برون شهری و در سرعت های بالا نیز اطمینان خاطر داشته باشید.

لنت ترمز برلیانس 330

لنت ترمز برلیانس 330  و لنت ترمز برلیانس 320 مشترک بوده و می توان از یک نوع لنت ترمز برای هر دوی این خودروها استفاده کرد. در صورتی که در خرید لنت ترمز برای خودروهای برلیانس 330 و برلیانس 320 دقت عمل داشته باشید، در نهایت عملکرد لنت ترمز بدون صدا و مشکل بوده و حتی در سرعت های بالا به دلیل شتاب این خودروها، بدون نقص ترمزگیری انجام خواهد شد.

برای آن که بتوانید لنت ترمز فعلی خودروی خود را به هر دلیلی که ساده ترین آن ها، تمام شدن طول عمر قطعه است؛ تعویض کنید؛ باید در خصوص بهترین برند لنت و محصول مناسب برای خودروی خود اطلاعات کافی داشته باشید. برندهای مختلفی چون ام اچ کو، الیگ، های کیو (Hi-Q)، گلد، برنتا و … از جمله لنت های باکیفیت ترمز خودرو هستند.

در ادامه با ما همراه باشید تا در خصوص این لنت های ترمز بیشتر بدانیم. به این شکل انتخاب و خرید برای شما راحت تر خواهد بود.

راه ارتباطی با لنت لاین :

سخن پایانی

شما برای خرید بهترین مارک لنت ترمز، چه گزینه هایی را مد نظر قرار داده و پیش از این تجربه استفاده از چه لنت ترمزهایی برای وسیله نقلیه خود داشته اید؟ چه مزایا و معایبی را در این خصوص تجربه کرده و کدام برند را توصیه می کنید؟ نظرات و تجربیات خود در این زمینه را با ما و دیگر کاربران وب سایت در میان بگذارید.

4.8/5 - (20 امتیاز)

22 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیر