بهترین مارک لنت ترمز

بهترین مارک لنت ترمز

خرید لنت ترمز مناسب برای خودرو یکی از نکات بسیار مهمی است که باعث می شود تا رانندگی امن تر و لذت بخش تری داشته باشید. از این روی اهمیت بسیار زیادی دارد که برای خرید لنت ترمز، به مارک های مختلف پرداخته و بهترین مارک لنت ترمز برای خودروی خود را انتخاب و خریداری کنید.

برای آن که بتوانید لنت ترمز فعلی خودروی خود را به هر دلیلی که ساده ترین آن ها، تمام شدن طول عمر قطعه است؛ تعویض کنید؛ باید در خصوص بهترین مارک لنت ترمز و محصول مناسب برای خودروی خود اطلاعات کافی داشته باشید. برندهای مختلفی چون ام اچ کو، تکستار، پارس، هانتر، های کیو و … از جمله لنت های باکیفیت ترمز خودرو هستند.

در ادامه با ما همراه باشید تا در خصوص این لنت های ترمز بیشتر بدانیم. به این شکل انتخاب و خرید برای شما راحت تر خواهد بود.

برندهای لنت ترمز

از جمله برندهای مختلف لنت ترمز می توان به لنت پارس، الیگ، بوش، والئو، چری، کویین، های کیو، هیوندای جنیون پارت، بورگ جرمنی، لیفان، انزو، سکو، سیتروین، سی تی آر، بی ام دبلیو، بندیکس، یوشیتا، تی وی اس، مرسا لنت، سانتکس، جک  موتورز، شیمانو، سرمنتکس، باجاج، تویوتا جنیون، برلیانس، پارتس، رایکام، گتسان، بنلی، هایما، ای ام سی، نیسان، وورث، اس اف آر، راپیدو، پلاستکس، کیا، آیسر، سوزوکی، ولوو، مکث، سگال، ایران خودرو، جاینت، گانک، ام جی ای، تکستار، لیا لنت، پالید پارت، امکو، شبستری، تویولوکس، تیگران، بس کیو، رنو، جهان لنت کاشان، عظام، ایساکو، آسیا لنت، آی ال سی، وایت لیون، فرانکو، ساتریک، ماندو، کیا جنیون، الاید نیپون، کنتلار، روئین لنت، کویر، هاک بریک، پاسیکو، هاردکس، فرودو، توسن، فارو گروپ، کادیا، جهان پارت آریا، پومکس، الکسیر و … اشاره کرد.

لنت ترمز دنا

لنت ترمز دنا از نوع لنت ترمز جلو دیسکی بوده و بهتر است که دارای صفحات ضد صدا (شیم) یا پوشش صد صدا باشد. به طور کلی لنت ترمز دنا با لنت ترمز سمند سورن و کیا سراتو می تواند مشترک باشد.

معرفی 8 برند برتر برای خرید لنت ترمز

لنت ترمز رانا

برای خرید لنت ترمز رانا باید به دنبال نسلی از لنت های ترمز باشید که کاملا استانداردهای روز را داشته و اطمینان از عملکرد بالای و ایمنی مطلوب و عمر طولانی آن ها وجود داشته باشد.

لنت ترمز تیبا

به طور معمول لنت ترمز تیبا را از جنس فلزی انتخاب می کنند و طبق چیزی که سازنده در دفترچه راهنمای این خودرو آورده است، لنت ترمز جنس فلزی برای تیبا دارای عملکرد بهتری خواهد بود.

لنت ترمز جک j5

در صورتی که برای خرید لنت ترمز جک j5 دقت کافی نداشته باشید، حین ترمز گرفتن صدای سوت از سمت چرخ ها شنیده شده و این برای شما آزاردهنده خواهد بود.

خرید و قیمت بهترین لنت ترمز مناسب انواع خودروها

لنت ترمز جک اس 5

برای خرید لنت ترمز جک اس 5 به دنبال محصولات و برندهایی بروید که به صورت اختصاصی برای این مدل خودرو تولید لنت ترمز داشته باشند. همین طور شما می توانید به دفترچه راهنمای خودرو مراجعه کرده و بهترین نوع لنت ترمز مطابق با ساختار مد نظر سازنده را از آن استخراج کنید.

لنت ترمز ام وی ام X22

لنت ترمزهای نیمه متالیک برای خودروی ام وی ام ایکس 22، فوق العاده عمل می کنند. اگر چه احتمالا باید تا حدودی قیمت بیشتری برای خرید این لنت ترمز ها بپردازید، اما با این همه با توجه به طول عمر بالا و عملکرد قوی، توصیه می شوند.

لنت ترمز ام وی ام 315

خرید لنت ترمز برای خودروهای ام وی ام X33 , ام وی ام 315 , ام وی ام 315S , ام وی ام 530 , ام وی ام 550 مشترک است و بسیاری از محصولات عرضه شده به عنوان لنت ترمز برای یکی از این خودروها، برای موارد دیگر مشابه نیز کارایی دارند.

لنت ترمز آریزو 5

لنت ترمز آریزو 5 را به طور معمول از جنس سرامیکی انتخاب می کنند که سازگاری مناسبی با عملکرد سیستم ترمز این خودرو دارد. با این همه توصیه می کنیم که به جز جنس سرامیکی، حتما برای خرید لنت ترمز مناسب آریزو 5، به دنبال بهترین برند موجود در بازار بروید.

برندهای معروف لنت ترمز را بشناسیم

لنت ترمز 206

خودروی 206 در تیپ های مختلف، دارای شتاب بیشتری نسبت به خودروهای مشابه بوده و از این روی عملکرد لنت ترمز و به طور کلی سیستم ترمزگیری در این مدل خودرو، فوق العاده حائز اهمیت است. اگر می خواهید ترمزگیری حین رانندگی با انواع تیپ های 206 بدون مشکل پیش برود، لازم است که حتما برای خرید لنت ترمز 206، به دنبال بهترین برندهای موجود در بازار که دارای سازگاری و تطابق کامل با 206 باشند، بروید.

لنت ترمز ماکسیما

لنت ترمز نیسان ماکسیما و نیسنان تینا با یکدیگر مشابه بوده و به طور معمول از لنت ترمز های نیمه متالیک برای این خودروها استفاده می شود. همین طور دقت داشته باشید که لنت ترمز انتخابی شما برای خودروی ماکسیما، دارای استانداردهای ایزو 9001 و ایزو 116949 و همین طور تائیدیه IQNET باشد.

لنت ترمز سوناتا

برای خرید لنت ترمز سوناتا، محصولاتی را دنبال کنید که ضمن داشتن عملکرد قوی و سازگاری با این خودرو، به استانداردهای جهانی تولید لنت ترمز نیز مجهز باشند. به این ترتیب می توانید از عملکرد بی نقص سیستم ترمز خودرو در مسیرهای برون شهری و در سرعت های بالا نیز اطمینان خاطر داشته باشید.

لنت ترمز برلیانس 330

لنت ترمز برلیانس 330  و لنت ترمز برلیانس 320 مشترک بوده و می توان از یک نوع لنت ترمز برای هر دوی این خودروها استفاده کرد. در صورتی که در خرید لنت ترمز برای خودروهای برلیانس 330 و برلیانس 320 دقت عمل داشته باشید، در نهایت عملکرد لنت ترمز بدون صدا و مشکل بوده و حتی در سرعت های بالا به دلیل شتاب این خودروها، بدون نقص ترمزگیری انجام خواهد شد.

از جمله بهترین برندهای لنت ترمز موجود در بازار فعلی کشور، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

برند لنت ترمز های کیو Hi-Q

این لنت ترمز با فرمولاسیون ارتقا یافته ساخته می شود و از ترکیبات آهنی در آن بسیار کم استفاده شده تا آسیب های ناشی از تماس مواد آهنی با دیسک ترمز به حداقل رسیده و طول عمر لنت ترمز به این شکل بالاتر رود. همین طور در برند های کیو از ترکیبات آزبست استفاده نشده و از این جهت می توان آن را در زمره لنت ترمزهای باکیفیت قرار داد که مواد مضر نداشته و کاملا سازگار با محیط زیست هستند.

برای خرید لنت ترمز های کیو، توصیه می کنیم که حتما به فروشنده های معتبر مراجعه کنید تا از خرید محصول اصلی و دارای کیفیت اطمینان خاطر داشته باشید.

لنت ترمز برند هانتر

لنت های ترمز این برند دارای قدرت ترمزگیری عالی بوده و برای خودروهایی که بدنه سنگین تری هستند، کاملا کاربردی به نظر می رسند. هر آن قدر هم که شرایط ترمزگیری بحرانی باشد، هرگز بوی لنت ترمز با این محصول به مشام نخواهد رسید. همین طور حتی پس از ساعت ها رانندگی در آب و هوای بارانی، صدای لنت ترمز به گوش نمی رسد. محصولات برند هانتر نیز حافظ محیط زیست بوده و در ساختار آن ها خبری از ترکیبات مضر و سمی نیست. به علاوه این لنت های ترمز از برند هانتر، در شرایط آب و هوایی گرمسیری و سردسیری، قابل استفاده هستند.

لنت ترمز ام اچ کو از بهترین مارک لنت ترمز

برند چینی ام اچ کو برای چندین سال توانسته به عنوان یکی از موفق ترین برندهای فعال در حوزه تولید لنت ترمز انواع خودروهای مختلف در سطح جهانی فعالیت داشته و در ایران نیز لنت ترمزهای این برند، بسیار پرطرفدار هستند. اگر از تعمیرکاران خودرو بپرسید، لنت ترمزهای برند MHCO را به شما توصیه کرده و این برند را با داشتن مشخصات عالی و طول عمر قابل توجه از بهترین برندهای موجود در بازار می دانند.

لنت ترمزهای برند ام اچ کو نیز فاقد ترکیبات مضر و آزبست بوده و کاملا با محیط زیست سازگار هستند.

لنت ترمز تکستار؛ بهترین مارک لنت ترمز

لنت ترمز تکستار به عنوان یکی از بهترین لنت های ترمز شناخته شده و همیشه محصولات این برند مورد توجه و رضایت مشتریان قرار داشته است. به طور مثال برای خرید لنت ترمز تیبا صندوق دار و هاچ بک، می توانید با اطمینان خاطر نسبت به خرید لنت ترمز تکستار، اقدام کنید.

لنت ترمز های برند تکستار، دارای عملکرد قوی و ترمزگیری بدون اختلال بوده و در شرایط جغرافیایی و آب و هوایی متغیر نیز کاملا کارایی دارند. همین طور این گروه لنت ترمز، برای خودروهای پژو نیز مورد استفاده بوده و عملکرد قابل قبول و ممتازی از خود نشان داده است.

لنت ترمز برند پارس

لنت ترمزهای پارس هم در داخل کشور و هم در سطح خاورمیانه دارای بازار خوب و گسترده ای بوده و از این لنت های ترمز برای خودروهای سواری و همین طور خودروهای سنگین چون ماشین های تخصصی کشاورزی استفاده م یشود. به این شکل می توان پیش بینی کرد که لنت ترمز های برند پارس، کاملا قوی و حرفه ای بوده و می توان با اطمینان خاطر از آن ها استفاده کرد.

سخن پایانی

شما برای خرید بهترین مارک لنت ترمز، چه گزینه هایی را مد نظر قرار داده و پیش از این تجربه استفاده از چه لنت ترمزهایی برای وسیله نقلیه خود داشته اید؟ چه مزایا و معایبی را در این خصوص تجربه کرده و کدام برند را توصیه می کنید؟ نظرات و تجربیات خود در این زمینه را با ما و دیگر کاربران وب سایت در میان بگذارید.

4.8/5 - (20 امتیاز)

1 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

  • علیرضا محمدی
    5 اردیبهشت 1401 7:16 ق.ظ

    سلام ما لنت ترمز ام وی ام ام اچ کو ازتون خریدیم خیلی عالی بود از این بعد مشتری دائمتون شدیم و حتما به همه هم معرفیتون میکنم.
    کارتون درسته

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
ارتباط با ما از واتس آپ
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیر