سریع و خشن میرونی،از این لنت و دیسک ترمز استفاده کن

  1. لنت لاین
  2. مقالات
  3. سریع و خشن میرونی،از این لنت و دیسک ترمز استفاده کن
title%

اکثر افراد گاهی اوقات وقتی در جاده در حال رانندگی هستند ، حوس میکنند که برای تفریح یا کم کردن استرس و مشغله ، مقداری به سرعتشان بی افزایند و خیابان را تحت سلطه ی خود قرار دهند و با سرعت زیاد و به اصطلاح لایی کشیدن به مسیر خود ادامه دهند . و برخی مشتری های ما به طور حرفه ای رانندگی را اولویت زندگی خود قرار داده و در مسابقات اتومبیل رانی متعدد نیز شرکت میکنند.

اولین و مهم ترین فشار رانندگی سریع و خشن بر روی سیستم ترمز خودرو میباشد:

نکته مهمیه که با خیابان ها و جاده هایی که در کشور عزیزمان داریم بعد از هر گاز دادن محکم با دست انداز و چاله های زیادی که وجود دارد مجبور به ترمز های پشت هم و محکم میشویم و افرادی که حرفه ای به اتومبیل رانی مشغول هستند نیز هر لحظه ای نیازمند ترمز محکم هستند که خط ترمز کوتاهی داشته باشد ، گیرایی محکمی داشته باشد و دیر تر داغ کند و در ترمز گیری ضعیف نشود!

چطور میتونیم ترمز قوی و با کیفیت داشته باشیم ؟

خب ترمز گیری قوی نیازمند دیسکی با الیاژ مناسب و از ان مهم تر لنت ترمزی که از کیفیت بالا و قالب زنی اصولی و مواد مرغوب به تولید رسیده باشد .

پیشنهاد لنت لاین :

لنت ترمز :
برند الیگ (elig):

title%

برند الیگ با جنس تمام سرامیک ژاپنی از بالا ترین کیفیت ترمز گیری برخوردار است که با داغ شدن هم گیرایی ان محکم تر میشود و کیفیت ان افت نخواهد کرد ، به دیسک چرخ اسیب نمیرسونه و هیچ دوده ای روی دیسک یا رینگ خودرویتان باقی نمیگذارد و تماما برای خودروی پر شتاب شما مناسب است .

برند های کیو (hi-q):

title%

برند های کیو که تماما در کشور کره تولید شده است که با جنس کربن سرامیک سبب شده است از دوام بالا و کیفیت ترمز گیری خوبی برخوردار باشد و در شرایط سرعت و ترمز های پشت هم هیچ خطری برای شما و خودرویتان وجود نداشته باشد و با خیال راحت جفت پا به روی ترمز بروید .

برند گلد (gold):

title%

برند گلد هم محصول کشور کره بوده که کیفیتی نظیر برند های کیو دارد و دوام و کیفیت ترمزگیری ان حرف ندارد.

برند پلاستکس (plastex):

title%

برند پلاستکس از محصولات کشور فرانسه است که از نرمی ، دوام و کیفیت بالایی برخوردار است و همه جوره میتواند در ترمز گیری حس امنیت را به راننده القا کند.

خب تا اینجا که با ما همراه بودید بهترین برند های لنت ترمز موجود در بازار را به شما معرفی کردیم میتوانید این برند هارا با کف قیمت بازار و ضمانت کیفیت و اصالت کالا و دریافت  فوری درب منزل از لنت لاین خریداری کنید.

حالا در کنار لنت ترمز با کیفیت نیازمند یک دیسک چرخ مناسب هستیم :

دیسک چرخ
برند لاهیجان :

title%

دیسک چرخ لاهیجان که محصول کشور خودمان است از بالا ترین کیفیت و بهترین الیاژ به تولید رسیده است که با استفاده از لنت مرغوب تا 10 سال هم بدون هیچ عیب و ایرادی برای شما کار خواهد کرد ، میتوانید این دیسک با کیفیت را با دو ماه ضمانت بی قید و شرط از فروشگاه ما تهیه کنید.

دیسک سوراخ دار برند اسمکو:

title%

دیسک سوراخ دار برند اسمکو از الیاژ مرغوب و با کیفیتی به تولید رسیده که شرکت اسمکو در بسته بندی با کیفیت و تولید دقیق دیسک چرخ در بازار حرفی برای گفتن دارد،این مدل دیسک ها به علت سوراخ هایی که روی سطح دیسک دارند هوا را در بین دیسک و لنت ترمز به جریان می اندازند و سبب میشوند که خیلی دیر تر دیسک و لنت داغ کند و افت گیرایی و کیفیت داشته باشد.

این برند هارا نیز میتوانید با پایین ترین قیمت بازار از فروشگاه ما تهیه کنید.

لنت لاین مورد اعتماد ترین فروشگاه دیسک و لنت ترمز خودرو.
4.2/5 - (12 امتیاز)
لنت ترمز هایی که مناسب فصل پاییز هستند
اگه تیبا داری از این لنت ترمز استفاده کن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پیشنهادهایی برای شما

فهرست
هنوز دو دلی؟ قسطی بخر.