چرا از لنت ترمز چینی ای مثل ام اچ کو (MHCO) استفاده کنم؟

  1. لنت لاین
  2. مقالات
  3. چرا از لنت ترمز چینی ای مثل ام اچ کو (MHCO) استفاده کنم؟
title%

برخی شرکت های چینی تولید لنت ترمز با بالا بردن کیفیت و پیشرفت چشم گیر ، محصولات خیلی خوبی را به تولید رسانده اند که با استاندارد های جهانی همخوانی دارد ، ام اچ کو یکی از همین برند های بسیار با کیفیت است که در فروشگاه لنت لاین 10 سال است که فروخته میشود و درصد بالای افرادی که از این برند رضایت دارند سبب شده است که بهترین و با کیفیت ترین پیشنهاد مقرون به صرفه ما به مشتریان همین برند باشد و نیز فروشندگان لنت لاین هم این برند را برای خودرو هایشان مورد استفاده قرار میدهند،در ادامه بیشتر با آن آشنا خواهید شد:

title%

گیرایی و کیفیت ترمزگیری ام اچ کو چجوریه؟

 

این برند با کیفیت چینی که با رنگ سبزش در ذهن ها جای پیدا کرده است با مواد مرغوب و متریال با کیفیت چینی ترمزگیری نرم ، پر قدرت و لذت بخشی را برای شما به همراه خواهد داشت ، ام اچ کو با درصد آهن کم در گوشت خود سبب میشود در ترمز های پشت هم و محکم دیر تر داغ میکند و نمیسوزد و دود نمیکند و امنیت خودرو و سرنشینان را بالا خوهد برد .

عمر لنت ترمز ام اچ کو چطوره؟

با ترمزگیری با این برند شاهد یک ترمزگیری نرم خواهید بود ، شاید برخی فکر کنند که این نرمی باعث بشود که عمر لنت ترمز ام اچ کو کوتاه تر از لنت ترمز های دیگر باشد اما با مواد خاص و سطح سایش مناسبی که دارد از عمر طولانی تری نسبت به لنت ترمز های دیگر برخوردار است و دیر تر نیازمند به تعویض لنت ترمز میشوید!

برای مشاهده محصولات ام اچ کو (MHCO)  کلیک کن!

دیسکمو خراب نکنه ؟ سوت نکشه ؟

ام اچ کو با دانه بندی ریز و یک دست ، سطح سایش مناسب و مواد مرغوب به هیچ وجه دیسک چرخ را لبه دار نخواهد کرد و سوت نمیکشد و تماما برای خودروی شما مناسب خواهد بود.

قیمت لنت ترمز ام اچ کو چجوریه؟

برند ام اچ کو نسبت به کیفیت بالایی که دارد از قیمت منصفانه و مقرون به صرفه ای برخوردار است ، که این قیمت متناسب با برند های معروف ایرانی است و خب کیفیتش قابل مقایسه با برند های ایرانی نخواهد بود .

ام اچ کو روی چه ماشین هایی جواب میده؟
خودرو های چینی:مدیران خودرو،کرمان موتور و …

ام اچ کو را میتوانید برای تمام خودرو های چینی برای لنت ترمز جلو و عقب مورد استفاده قرار دهید زیرا که روی خودرو های چینی خیلی خوب جواب میدهد.و با شرایطی که در بالا معرفی کردیم هم خوانی خواهد داشت.

خودرو های تولید داخل:پراید،206،پژو پارس و …

روی خودرو های ایرانی هم خیلی خوب جواب میدهد و مدت بیشتری کار میکند و خیلی ترمزگیری لذت بخشی دارد.

برای ترمز عقب خودرو هایی مثل : کیا ، هیوندای ، تویوتا و …

روی ترمز عقب این خودرو ها هم خیلی خوب جواب خواهد داد ، برای عقب پیشنهاد میشه زیرا که این خودرو ها ترمز های قوی تر و وزن بیشتری دارند در نتیجه ترمز جلویشان فشار بیشتری را تحمل میکند ، اما خب اگر رانندگی تان معمولی باشد و سریع و خشن رانندگی نکنید روی ترمز جلوی این خودرو ها هم جواب خواهد داد.

برای مشاهده محصولات ام اچ کو (MHCO)  کلیک کن!

یکبار استفاده از این برند باعث میشود تا آخر عمر برای خودرویتان همین برند را مورد استفاده قرار دهید..

لنت لاین مرجع تخصصی سیستم ترمز خودرو..
امتیازتان را با ما به اشتراک بگذارید
لنتی که شیار داره بهتره یا لنتی که شیار نداره؟
مناسب ترین لنت ترمز برای خودروی تولید داخل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پیشنهادهایی برای شما

فهرست
هنوز دو دلی؟ قسطی بخر.