چرا برای ترمز عقب لنت خوب بندازم ترمز عقب که تاثیری نداره

  1. لنت لاین
  2. مقالات
  3. چرا برای ترمز عقب لنت خوب بندازم ترمز عقب که تاثیری نداره
title%

باور غلطی که در ذهن برخی از رانندگان جا افتاده است این میباشد که برای عقب ، لنت ارزون تهیه کنم دیگه عقب که تاثیری نداره یچیزی بندازم کارم راه بیفته که کاسه یا دیسکم آسیب نبینه!برخی هم که ترمز عقب خودرویشان کاسه ای میباشد فکر میکنند ترمز عقب فقط برای ترمز دستی است:<

پس کار ترمز عقب چیه دقیقا؟؟

مهم است که بدانید ترمز عقب 30 درصد در ترمزگیری خودروی شما تاثیر مستقیم دارد ، یعنی وقتی پایتان را روی پدال ترمز فشار میدهید ، علاوه بر ترمز های جلو ترمز عقب ها نیز درگیر میشوند و در کوتاه کردن خط ترمز خودرو نقش موثری دارد .

خب من نمیخوام عقب هم کمک کنه ماشین داره ترمز میگیره دیگه چ اتفاقی میفته مگه ؟

خب درسته اما اگر ترمز عقب ضعیف باشد و کمک نکند ، در سرعت 100 تا 120 اگر ترمز محکم بزنید نداشتن ترمز عقب باعث میشود که عقب خودروی شما بچرخد و خسارت های جانی و مالی را به همراه داشته باشد ، نکنه مهم دیگری که وجود دارد این است که اگر لنت ترمز عقب نداشته باشید مصرف لنت ترمز جلویتان تا دو برابر افزایش پیدا میکند و نیز دیسک چرخ و قطعات دیگر ترمز خیلی زود تر مستهلک میشوند ، پس باید برای لنت ترمز عقب نیز از جس های خوب و مرغوب استفاده کنیم.

لطفا پیشنهاد ها و انتقادات خودتون رو با ما درمیان بگذارید.

پیشنهاد لنت لاین برای لنت ترمز عقب چیه ؟
خودرو هایی که ترمز عقبشان کاسه ای میباشد :

برای این خودرو ها لنت ترمز های کفشکی مورد استفاده قرار میگیرد ، لنت های کفشکی خیلی دیر تر از دیسکی ها تمام میشوند و فشار کمتری روی آن ها است :

لنت کفشکی برنتا پلاس(brenta+):

title%

 

برنتا پلاس کفشک های بسیار با کیفیتی را تولید میکند این برند که تحت لیسانس کشور ایتالیا میباشد ، با مواد خوب و مرغوبی که دارد ، کیفیت درحد لنت ترمز های خارجی دارد و همه جوره رضایت مشتریان را جلب کرده است و طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است.از همه مهم تر قیمت بسیار مقرون به صرفه ی این برند محبوبیتش را بالاتر برده است.

لنت کفشکی ام اچ کو(MHCO):

title%

لنت کفشکی ام اچ کو از برند های وارداتی چینی بسیار با کیفیت میباشد که اگر به دنبال لنت ترمز خیلی با کیفیت هستید میتوانید این برند را مورد استفاده قرار دهید که کیفیت بالای این برند هیچ حرفی برای گفتن باقی نمیگذارد.

لنت ترمز برای خوردو هایی که عقبشان دیسکی میباشد:
لنت ترمز دیسکی برنتا پلاس:

title%

لنت های دیسکی برنتا پلاس هم از نرمی و کیفیت بالایی برخوردار است و با مواد مرغوب و مناسبی که دارد به دیسک چرخ آسیبی وارد نخواهد کرد ، لنت های مقرون به صرفه ی برنتا پلاس را با ضمانت تعویض از فروشگاه ما تهیه کنید. این برند با کیفیت را میتوانید برای عقب خودرو های ایرانی مورد استفاده قرار دهید و بدون هیچ عیب و ایرادی از ترمزگیری با کیفیت لذت ببرید!

لنت دیسکی ام اچ کو :

title%

ام اچ کو هم از چینی های با کیفیتی است که عمر و دوام بالایی دارد و نیز کیفیت ترمزگیری آن حرف ندارد و دانه بندی یکدست و سطح سایش مناسب آن هم سبب شده سوت نکشد و دیسک چرخ را لبه دارد نکند ، این برند با کیفیت را با ضمانت اصالت کالا از فروشگاه ما خریداری کنید.

لنت لاین تنها فروشگاه کامل لنت ترمز در غرب استان تهران.

 

4.4/5 - (5 امتیاز)
مناسب ترین لنت ترمز برای خودروی تولید داخل
دیسک چرخمو عوض کنم یا تراش بدم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پیشنهادهایی برای شما

فهرست
هنوز دو دلی؟ قسطی بخر.