هنوز برای خرید بین لنت ارزون و گرون تردید داری؟

  1. لنت لاین
  2. مقالات
  3. هنوز برای خرید بین لنت ارزون و گرون تردید داری؟
title%

لنت،لنت است دیگر چه فرقی میکند ارزان یا گران/:

طرز فکر اشتباهی که برخی مشتریان به ان دچار هستند همین است که چه فرقی میکند؟گران یا ارزان هردو ماشین را نگه میدارند پس نیازی به هزینه ی اضافی نیست..>

تفاوت کیفیتی جنس ارزان و گران قیمت:

برای مثال شما یک دست لنت ارزان قیمت خریداری کرده اید و مدتی در رانندگی شهری و روزمره از ان راضی بوده و به مشکلی برنخورده اید،اما در مواردی که مسافرت میرین و در جاده هایی که ترمز های محکم و پشت سر هم میزنین جنس ارزان زود داغ کرده و قدرت و کیفیت ترمز گیری را از دست میدهد و در مواردی خطر ساز میشود یا گوشت لنت از اهنش جدا شده و سبب در راه ماندن شما میشود،گاهی هم در شرایط گرمای شدید یا بارندگی هوا لنت ترمز کاملا قدرت ترمز گیری را از دست میدهد و مشکل ساز میشود…اما خب لنت گران قیمت چون از متریال مرغوب و مواد اولیه با کیفیتی تولید شده است خیلی دیر تر داغ میکند و با انواع شرایط ترمز گیری بسیار سازگار تر است و درصد خیلی بالایی امنیت ترمز گیری را افزایش میدهد.

پیتزای 100 هزار تومنی و 300 تومنی؟

لنت ارزان یا گران را میتوان به پیتزا تشبیه کرد،همیشه پیتزای 300 تومنی خیلی با کیفیت تر،خوشمزه تر ، و سالم تر از پیتزای 100 تومنی میبااشد پس باید همانقدر که به غذا و طعم ان اهمیت میدهیم برای امنیت خودرو و سرنشینان نیز اهمیت قائل شویم..

چرا جنس گران تر ؟

تند تند لنت عوض نکن :

نکته مهمی که وجود دارد این است که جنس ارزان قیمت چون از متریال ارزان تر و بی کیفیت تری به تولید رسیده است و از اصول خارج است کمتر از جنس های گران قیمت کار میکند و زود تر خورده میشود و شما دوباره مجبور به خرید لنت و پرداخت هزینه ی تعویض میشوید.

در قبال ارامش سرنشینان مسئول باش :

با خرید لنت ارزان قیمت این ریسک را پذیرفته اید که ممکن است به علت نامرغوب بودن مواد سوت بکشد و سر صدا کند و خب کاری از دست شما بر نمیاید تا وقتی که لنت به اتمام برسد و یا مجبور به خرید دوباره میشوید.

بخاطر صرفه جویی در خرید خرج اضافی نتراش:

لنت ارزان در مواردی بخاطر کیفیت ساخت پایین تر باعث وارد شدن اسیب به دیسک چرخ خودرتون میشود و ان را لبه دار میکند،میتواند سبب به ایراد خوردن کالیپر های ترمز شود و در مواردی نشت روغن ترمز را به همراه دارد.

خیالت رو از امنیت خودرو و سرنشینان راحت کن:

در زمینه ی ترمز ماشین ریسک پذیر نباشید و با خرید جنس بهتر از امنیت همه چیز اطمینان حاصل بفرمایید.

 

امیدواریم راهنمایی ها و تجربیات لنت لاین به دردتان بخورد تا در زمینه ی لنت و سیستم ترمز خیالتان از هر مسئله ی مربوط به ان راحت شود و با اطلاعات و اطمینان کامل خرید کنین.

5/5 - (1 امتیاز)
بین لنت ترمز کره ای و ژاپنی کدام بهتر است؟
لنت ترمزی که بوی ماهی میده خوبه یا بده ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پیشنهادهایی برای شما

فهرست
هنوز دو دلی؟ قسطی بخر.