1. خانه
  2. /
  3. حریم خصوصی

حریم خصوصی

فروشگاه اینترنتی لنت لاین برای حفظ و نگهداری حریم شخصی کاربران احترام ویژه‌ای قائل می‌باشد. برای ثبت نام، خرید، ثبت نظر و استفاده از بعضی قابلیت‌های سایت نیاز به اطلاعات خاصی از مشتریان است تا بتوانیم خدماتی بی نقص و مطمئن به شما ارائه دهیم.

برای انجام مراحل ارسال سفارش، اطلاعاتی نظیر آدرس، شماره تلفن و ایمیل لازم و ضروری است. از آن جهت که تمام فعالیت‌های لنت لاین قانونی و بر اساس قوانین تجارت الکترونیک انجام می‌شوند، اگر مشتری درخواست فاکتور رسمی داشته باشد، گواهی ارزش افزوده صادر می‌گردد و به همین دلیل اطلاعاتی همچون نام و نام خانوادگی، کد ملی اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی ضروری است.

همینطور آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که کاربر با آن ثبت نام می‌کند باید به طور کامل مورد تایید مشتری باشد، زیرا کلیه مکاتبات و پاسخ‌های لنت لاین از طریق این راه‌های دسترسی انجام می‌شود. فروشگاه اینترنتی لنت لاین برای مطمئن شدن از صحت و قطعیت ثبت سفارش قادر است اطلاعات تکمیلی بیشتری از کاربر درخواست کند.

کاربران اگر نام، آدرس و تلفن فرد دیگری را برای تحویل سفارش وارد کنند، لنت لاین کالای مورد نظر را به همان آدرس و مشخصات درج شده تحویل می‌دهد و تعهد دیگری در قبال این موضوع نخواهد داشت.
گاهی ممکن است لنت لابن برای ارتباط با کاربران جهت بهینه سازی محتوای سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات آن‌ها استفاده کند و برای با خبر کردن آن‌ها از تخفیفات ویژه یا کالاهای شگفت انگیر ایمیل یا پیامک ارسال کند. در وضعیتی که مشتریان به دریافت همچین ایمیل و پیامک‌ها تمایلی ندارند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه لنت لاین را در پروفایل کاربری خود لغو کنند.

گاهی ممکن است سایت لنت لاین نقد و نظرهای ارسالی توسط کاربران که در راستای رعایت قوانین سایت نمی‌باشند را حذف یا ویرایش کند.

همینطور اگر نقد یا نظر ارسال شده توسط کاربران، شامل مصادیق محتوای مجرمانه باشد، لنت لاین قادر است توسط اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی اقدام نماید.

حفظ نام کاربری و رمز عبور به عهده کاربران می‌باشد و برای در امان ماندن از هرگونه سوء استفاده احتمالی، مشتریان محترم نباید آن را برای شخص دیگری ارسال کنند.

لنت لاین تمام اطلاعات و هویت شخصی مشتریان را محرمانه تلقی می‌کند و اطلاعات شخصی آن‌ها به هیچ وجه به شخص یا سازمان دیگری انتقال داده نمی‌شوند، مگر در صورتی که با حکم قانونی مجبور به این امر باشد.

لنت لاین مانند سایر سایت‌های فروشگاهی IP و کوکی‌ها را جمع آوری می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی لنت لاین توسط روش‌های حرفه‌ای اطلاعات کاربران را حفظ می‌نمایند.

در وضعیتی که به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه های لنت لاین علاقه‌ای ندارید، می توانید در آخر صفحه ایمیل از کلمه لغو عضویت استفاده کنید.

لنت لاین جهت حفظ و نگهداری هویت و حریم شخصی مشتریان تمام تلاش خود را می‌کند و تا جایی که بتواند خریدی امن و خوشایند را برای کابران فراهم می‌کند.

برای پاسخگویی به هرگونه پرسش، خواهش‌مندیم با اطلاعات زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس:

0912-2026701
021-65539591

ایمیل:

info@lentline.com

دفتر مرکزی و مرکز امور مشتریان:

شهرک اکباتان و …

فهرست
ارتباط با ما از واتس آپ